yılın son fırsatları

Akustik Ofis Kabinleri

Ek bilgi

Renk

Beyaz, Bordo, Kahverengi, Kırmızı, Mavi, Mor, Siyah, Turkuaz, Turuncu, Yeşil

Ağırlık

150 kg / adet

Menşei

Türkiye

Boyutlar

120 CM X 330 CM X 130 CM

Yoğunluk

20-25 kg M3

Yanmazlık

UNI 9175:2008 M1

Paketleme Miktarı

1 paketde 1 adet var

Akustik Ofis Kabinleri : Akustik kumaş kaplı paneller ile kaplanan iç mekanı rengarenk zevkinize özel tasarlanmakta olup, şık ve dekoratif tasarımı ile ofislerinizde daha çok sakinliği isteyeceğiniz yenilikçi ürünlerdendir. İçerisinden kullanılan aksesuar ve elektronik aksamlar tamamen size özel üretilmektedir.

Akustik Ofis Kabinleri Opsiyon : Modele bağlı tekli yada çiftli kapılı olarak üretilmektedir.

Akustik Ofis Kabinleri İç Ölçü : Model klasik iç ölçü 300 cm x 260 x 190 cm civarıdır.

Akustik Ofis Kabinleri Dış Ölçü : Tekli model dıştan dışa ölçüsü 330 cm x 290 cm x 220 cm dir.

Akustik Ofis Kabinleri Kullanım Alanları : Ofis , işyeri ve call center, ihtiyaç duyulan hemen hemen her alanda kullanılır.

Akustik Ofis Kabinleri Detay : Kumaş kaplı akustik paneller farklı geometrik şekillerde ve kalınlıklarda kombine üretilebilmektedir.

Akustik Ofis Kabinleri İçerik : Kullanılan metaryaller, su kontrası, mdf, çelik ankaraj, camyünü veya yanmaz akustik sünger gibi b1 yanmazlık formunda kumaş kaplamalardır.

Akustik Ofis Kabinleri Yalıtım : 95 kg / m3 yoğunlukta taşyünü levha & akustik camyünü levha veya 30 – 60 Dns Akustik sünger.

Akustik Ofis Kabinleri Aksesuarlar : Masa, koltuk, sehpa veya diğer aksesuarlar isteğe bağlı olarak opsiyon olarak üretilmektedir.

Ses yalıtım kabinleri özel üretim olup, paketlerinde 1 adet bulunmaktadır.

Akustik Süngerlerin Güvenliği HakkındaÜrünlerimiz alev yürütmez ve yanmazlık sertifikalarına sahip avrupa normlarında alev almaz / yanmazlık Firex ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1  belgelerine sahiptir. Ölü hücreli olması nedeni ile mantar ve bakteri üretmemekte anribakteriyeldir.

Akustik Ofis Kabinleri : Akustik ofis kabinleri, ( air pods ) avrupadaki adı ile ( Acoustic Office Meeting Pods ) tüm özellikleride avrupa normlarında üretilen Türk yerli üründür. Firmamızın dışa bağımlığını azaltmayı hedefleyen ofis kabinleri, firmamızın genel ürün gamında yer alan üretim projelerindendir. Air Acoustic Office Meeting Pods tüm model ve çeşitleri ile hizmet vermekteyiz. Mimari tasarımlara uygun farklı concept özel üretim yapmaktayız.

Bu ürünü sepete eklediniz: