yılın son fırsatları

Fibertex Kumaş

Ek bilgi

Renk

Beyaz, Siyah

Ağırlık

0.350 kg/Adet

Menşei

Danimarka

Kalınlık

0,02 MM

Boyutlar

120 cm x 100 mt Rulo / 120 m²

Yoğunluk

20-25 kg M3

Yanmazlık

UNI 9175:2008 M1

Paketleme Miktarı

1 paketde / ruloda 120 m² kumaş var

Fibertex Kumaş Tanımı : Fibertex akustik astar keçe kumaşlar , tüm akustik panellerde, ahşap perfore delikli derzli ( fugalı ) tavan ve duvar panellerin arka yüzeylerine preste ısıtılarak ( yada ütü ile ısıtılarak yapıştırılır ) monte edilen kendinden yapışkanlı ses yalıtımı ve akustiği sağlayan ithal akustik kumaşlardandır. Mükemmel ses yutum ( emilim ) değerlerine sahiptir.  Akustik perfore delikli derzli ahşap panel ( panel arkasına yapıştırılan ) yapımında kullanılan profesyonel akustik kaplama malzemedir. Fibertex Nonwovens, biz EN ISO 10534-2 uyarınca emme testlerini yapmak için yetenek ve olanakları vardır. Ürünün performansını karşılaştırmak için hızlı sonuçlar sağladığı gibi empedans tüpü ölçümü olarak bilinen bu yöntem, üretim sırasında akustik absorpsiyon özellikleri ve kontrollerin ilk testleri için uygundur. Büyük ölçekli ticari üretimi için geliştirilmiş ürünler de yankılanma oda testlerinde belgelenmiştir alınarak EN ISO 354 Bu testler akredite üçüncü taraf laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilen ve raporlar talep üzerine temin edilebilir. Tüm Fiber Acoustic ® ürünleri EN ISO 13501-1 göre test edilmiş ve belgelenmiştir.Yangına tepki belgeleyen Tüm testler harici akredite test laboratuarı tarafından gerçekleştirilir ve tam raporlar mimarları, güvenlik danışmanları ve müteahhitleri desteklemek amacıyla istek üzerine mevcuttur. Yeni standart, EN ISO 13501-1 yangın yanıtın üç farklı yönlerini düşünüyor : Yangına karşı direnç (B), Duman geliştirme (ler) ve Yazma damla (d). Tüm Fiber Acoustic ® ürünler B-s1 sınıflandırılmış, d0 EN ISO 13501-1 göredir. Projelerinize özel toplu siparişlerde özel iskonto uygulanır. Fibertex beyaz ve koyu gri renktedir. Fibertex İstanbul satış ofisi Turkish akustik.

Fibertex Rulo Ebadları : 60 cm – 120 cm Rulo Olarak Satılır. ( 60 cm  x 100 mt : 60 m² diğeri ise 120 cm x 100 mt : 120 m² )

Fibertex Rulo Paket Miktarı : Rulolar 60 cm yada 120 cm eninde ve 100 mt uzunlukta olup, 60 m² yada 120 m² rulo olarak satılır.

Fibertex Rulo Renkleri : Fibertex kumaş siyah ( koyu andezit gri ) ve beyaz standart renk olarak satılır.

Fibertex Rulo Kullanım Alanları : Fibertex panel arkası kumaşı,akustik  kumaş derzli delikli ahşap akustik panel perforasyonlarında.

Fibertex Rulo Opsiyonlar : Kendinden yapışkanlıdır, ütü ile yapıştırılır.

Fibertex Kumaş Yanmazlık : B1 yanmazlık formundadır, alev almaz tutuşmaz.

Fibertex Ürün Nitelik : Fiberglass ( cam yünü ) karışık yanmaz akustik astar keçe bezdir.

Not : Fibertex akustik kumaşlar, direkt güneş ışığı ve ısıya maruz bırakılmamalıdır !

Fibertex kumaşlar 120 cm x 100 metre , 60 cm x 100 uzunlukta olup, bir top ruloda 120 m² ila 60 m² ürün bulunmaktadır. Standart olarak 00,02 mm olarak perakende ve toptan olarak satılmaktadır, dilerseniz özel üretim olarak farklı kalınlıklarda ve ebatlarda üretilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz.

Akustik Süngerlerin Güvenliği HakkındaSöz konusu Soundtex ( Soundtex C 1986 SP WP ) malzeme Turkish akustik deposunda, dik olarak muhafaza edilmekte ve her türlü uygun ortam sağlanmaktadır. Turkish akustik, söz konusu ruloları aşağıdaki sandıklarda depolanmaktadır ve konuya hassasiyetle yaklaşmaktadır. Turkish Akusti’ğin sorumluluğu, alıcının ruloları depomuzdan teslim aldıktan sonra bitmektedir ve yanlış taşıma ve depolamadan dolayı kaynaklanan olası zaiyatlar alıcıya aittir..Akustik ahşap panellerin ses emilim ve akustiği düzenlenmesinde kullanılan ithal akustik kumaştır. ( Soundtex Acoustic Fabric )

Fibertex Kumaş : Ahşap perfore delikli, derzli akustik panellerin arka kısım taraf yüzeylerine yapıştırılan kendinden yapışkanı olan akustik astar keçe kumaş olan Fibertex siyah kumaşlar, derzli delikli perfore ahşap panel tavan ve duvar kaplamalarında akustik düzenleme ve ses emilim için kullanılır. Fibertex kumaşlar ince akustik kumaşlardır. Almaya’dan ithal edilen fibertex akustik keçe kumaşlarımız, BEYAZ ve SİYAH renktedir. Fibertex kumaşların arka yüzeyinde üzerinde şeker kaplı partiküller bulunmaktadır, ürünümüz bir ısıtıcı ütü yardımı ile ahşap akustik panelin arka yüzeyine kolayca yapışmaktadır ve herhangi bir yapıştırıcı tutkala ihtiyaç olmamaktadır.

Bu ürünü sepete eklediniz: