yılın son fırsatları

Ses Yalıtım Kabinleri

Acoustic Phone Booth
Acoustic Phone Booth
Acoustic Phone Booth
Acoustic Phone Booth
Acoustic Phone Booth

Ses Yalıtım Kabinleri

0 out of 5

75.000,00 150.000,00  + KDV

Temizle

Ek bilgi

Renk

Beyaz, Bordo, Kahverengi, Kırmızı, Mavi, Mor, Siyah, Turkuaz, Turuncu, Yeşil

Ağırlık

150 kg

Menşei

Türkiye

Boyutlar

120 CM X 330 CM X 130 CM

Yoğunluk

20-25 kg M3

Yanmazlık

UNI 9175:2008 M1

Paketleme Miktarı

1 paketde 1 adet var

Opsiyon

Tek Kişilik, Çift Kişilik

Akustik Kabin EbatYükseklik KalınlıkDİN52212 Uygun Olarak Emme Faktörü
mmmm125 Hz250 Hz500 hz1000 Hz2000 Hz4000 Hz
1000×100030 (30/10)0,100,210,540,900,980,93
1000×100040 (40/10)0,110,320,630,900,910,95
1000×100050 (50/10)0,160,541,010,901,011.02

Ses Yalıtımlı Ofis Kabinleri : Akustik ses yalıtımlı ofis kabinleri, telefon kabinleri,telefon görüşme kulubelerei ( acoustic phone booth ),ortamdaki gürültüleri engellemek ve sakinlik için son derece şık bir tercih.The Hut, yoğun iş alanından uzaklaşmak, dinlenmek veya yoğunlaşmak için davetkar ve alternatif bir alan sağlayan bir ofis kabini. Döşemeli kulübe şeklindeki kabinler, seçtiğiniz kulübe kanepesi ve kulübe LED lambası veya mobilyalarla donatılabilir. The Hut serisi 3 standart modelde mevcuttur; Büyük orijinal Hut kabini, Half A Hut & Open Hut. Nautilus, ofis çevresinde bulunabilen kullanışlı daha sessiz çalışma alanları yaratmak üzere tasarlanmış, döşemeli, bağımsız ve akustik olarak geliştirilmiş bir ofis kabinidirNautilus serisinde, mahremiyeti arttıran telefon kulübeleri ve toplantı alanları gibi birçok yararlı senaryo bulunmaktadır. Akustik paneller ayrıca baskı ve kopya koyları veya işbirliği koyları gibi kullanım alanlarını oluşturmak üzere yapılandırılabilir. Haven kabinleri ve bölmeleri, daha karmaşık bir mimari ekran veya bölme sistemi yerine mobilya sistemi olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle, bir bina içindeki çevre yönetimi ve kontrol sistemleri üzerinde herhangi bir etkisi yoktur. Basitçe kurulabilir, takılı, sökülüp taşınabilirler; karmaşık veya uzun kurulumlara gerek kalmadan, her biri tek başına bir ünite olarak tasarlandığı için hiçbir bileşen fazlalığı olmadan. Rondo telefon kulübeleri, kullanıcıları çalışma alanından uzakta çağrı yapmaya davet eder ve bu sayede arama gizliliğini geliştirir ve diğer çalışanları rahatsız etmeyi azaltır. Küçük telefon kulübeleri ayak izi ayrıca yüksek konumlandırma imkânı sağlar ve aksi halde boşa harcanabilecek alanlardan faydalanabilir.Assembly kabinlerinin yüksek kaliteli finiş & akustiği kabinlerin neredeyse her yere yerleştirilmesine olanak tanır ve konsantrasyon ve ses gizliliği için bir alan sunar. Daha büyük iki kullanıcı kabininde toplantılar, gevşeme ve çalışma alanı gibi pek çok kullanım var ancak aynı zamanda mülakat için harika bir çözüm de sunuyor. Standlar ayrıca indirilebilir broşürlerde görülebilen farklı mobilya ve kaplamalara sahiptir.

Çerçeveli ofis kabinleri, çağrı yapmak, video konferans yapmak, dokunmatik ekran veya bire bir özel toplantılar yapmak için benzersiz bir sessiz alan sunuyor. Her iki telefon kulübesi; Çerçeve O toplantı alanı; Framery Q, kabinlerin çalışma alanının hemen yanında yer almasını sağlayan, yün ve lamine ses kontrol camından yapılmış inanılmaz ses yalıtımı özelliklerine sahiptir. Çerçeve kulübesi tasarımı, kolay monte edilebilir ve herhangi bir zamanda yeniden yerleştirilmesi kolaydır.

Rondo, açık plan ofis ortamı için dizayn edilmiş döşemeli akustik ofis kabinleri ve oturma grupları serisidir. Rondo kabini, ihtiyaç duyulduğunda taşınması kolaydır iş, toplantılar ve telefon konuşmaları için davetkar bir alandır. Yumuşak oturma alanının akustik döşemeleri ve eğimli kenarları herkesin kullanabileceği rahat bir alan sunar.Excab Pods, Stefan Borselius tarafından tasarlanan bir dizi akustik ofis ekranları, akustik duvar panelleri ve telefon davlumbazlarıdır. Excab Pods şekli, kesik kenarların oluşturduğu ışık ve gölgelerle oynar. Mıknatıslar tasarım içerisinde gizlidir, böylece ekran bağlantıları uyumlu görünür, masa ekranlarında manyetik bir araç çubuğu rayı da mevcuttur.Elite’in modüler panel tasarımı kolay spesifikasyon ve konfigürasyon sağlar. 100 mm kalınlığında sırsız paneller, akustik köpük ile doldurulmuş ve güç ve verinin gerekli olması durumunda gizli kablo yönetimine olanak tanıyan 72 mm boşluk kullanıyor. Çıkarılabilir klipsli paneller, yün kumaşta döşenerek podun akustik performansını arttırır. Bölme panelleri, kolay temiz alanlar için laminatlandırılabilir veya eğitim ve işbirliği için manyetik yazılabilir yüzeylere sahip olabilir. Cam paneller, bölmenin akustik gerekliliklerine bağlı olarak tek veya çift cam olarak mevcuttur. Kübik, ayrıca hava sirkülasyonu ve LED aydınlatması bulunan, gizli bir akustik Echophon tavan sistemi içerir.

Ses Yalıtım Kabinleri : Ofis ve işyerlerinde, cafelerde, restourant otel lobisi ve eğlence mekanlarında, özellikle gürültülü ortamlarda sesizliği arayanlar için tasarlanmıştır.

Ses Yalıtım Kabinleri  Renkleri : Doğal rengi paslanmaz galvaniz gridir. İsteğe bağlı RAL kartelasındaki renklere boyanır.

Ses Yalıtım Kabinleri  Ebadları:  Standart bir ölçüsü yoktur, özel üretim olduğu için ölçüye bağlı üretilir.

Ses Yalıtım Kabinleri Kullanım Alanları : Ofis içi telefon görüşmesi, sohbet odası, off tube tarzında sessiz oda kullanımı sağlar.

Ses Yalıtım Kabinleri  Opsiyonlar : Ürün galeri bölümündeki gibi iç mekan ve dış mekan çeşitleri mevcuttur.

Ses Yalıtım Kabinleri  Yanmazlık : Kullanılan metaryaller, camyünü ve b1 yanmazlık formunda yada ultra yanmaz metaller kullanılır.

Ses yalıtım kabinleri özel üretim olup, paketlerinde 1 adet bulunmaktadır.

Akustik Süngerlerin Güvenliği HakkındaÜrünlerimiz alev yürütmez ve yanmazlık sertifikalarına sahip avrupa normlarında alev almaz / yanmazlık Firex ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1  belgelerine sahiptir. Ölü hücreli olması nedeni ile mantar ve bakteri üretmemekte anribakteriyeldir.

Ses Yalıtım Kabinleri :Ses yalıtım kabinleri günümüzde çok fazla katkı sunan ürünler arasında yer almaktadır. Telefo görüşmeleri toplantı ortamları gibi ses geçirmez ortamlar oluşturmak istediğiniz ses yalıtım kabini temin ederek çözüme ulaşabilirsiniz. Ofislerinizde ses yalıtım kabinleri ile şık görünümlere sahip olabilirsiniz. Ses Yalıtım Kabinleri talebinize uygun olarak teknik şartnameniz uygun üretimi yapılabilmektedir. Üretimde kullanılan malzemeler 1. sınıf kalitededir.

Bu ürünü sepete eklediniz: