yılın son fırsatları

Soundtex Kumaş

Ek bilgi

Ağırlık

0.50 kg/Adet

Menşei

Almanya

Boyutlar

180 cm x 180 mt Rulo / 324 m²

Yoğunluk

20-25 kg M3

Yanmazlık

UNI 9175:2008 M1

Paketleme Miktarı

1 paketde / ruloda 324 m² kumaş var

Soundtex Akustik Kumaş :  Soundtex ( Soundtex Kumaş Türkiye ) Freudenberg’s, Acoustical Fabric akustik keçe kumaşları ( Soundtex C 1986 SP WP ) , perforasonda kullanılan ahşap akustik, perfore delikli derzli ve ( fugalı ) tavan kaplama ve duvar kaplama panellerin / karolarının arka yüzeylerine preste ısı kullanılarak ( yada ütü ile ısıtılarak yapıştırılır ) panel arkasına uygulanan kendinden yapışkanlı ses yalıtımı & izolasyonu ve akustiği sağlayan ithal akustik kumaşlardandır. Soundtex akustik kumaşlar, mükemmel ses yutum değerlerine ve performansına sahiptir. Soundtex akustik kumaşları, akustik panel yapımında kullanılan ( panel arkasına ısı ile yapıştırılan ) profesyonel akustik kumaş kaplama malzemesidir. Soundtex Türkiye satış ofisi, TURKİSH Akustik olarak ” TURKİSH Akustik ® ” markası altında İstanbul satış mağazamızda soundtex kumaşları pazarlaması ve satışı yapılmaktadır . Soundtex astar keçe kumaşları avrupadan ( Almanya ‘ dan  ) ithal eden firmamız, dünyanın her ülkesine bu ürünleri ( soundtex ) ihraç etmektedir. Soundtex akustik kumaş ürün satışımız, toptan ( palet / koyteyner ) bazında ve parekende adet / rulo olarak gerçekleşmektedir. Soundtex ithal ürünümüz ( Made İn Germany ) Lisanslı üründür. Soundtex kumaş toplu alımlarda projelerinize özel iskonto uygulanır. Stoklarda sadece koyu gri ( siyah ) renk soundtex vardır. Beyaz isterseniz Fibertex veya Nonwovens (  nonwoven astar keçe kumaş  ) kendinden yapışkanlı keçe kumaşlara bakınız. Soundtex Türkiye satış ofisi TURKİSH Akustik Medya firmasıdır, Soundtex’in lisanslı tek satıcısı olarak sektörel haberlerde yer alan firmamız, büyük metrajlı kamu kurumu / projelerinizde konteyner bazlı siparişlerinize özel iskontolu fiyat çalışması yapmaktadır. Soundtex Türkiye İstanbul satış ofisi TURKİSH Akustik . ( Akustik keçe kumaşların arkasına şeker metaryal takviye yapılmış olup ısı ile yapışır, taşınırken ve depolarken ısıdan ve nemden koruyunuz ) 

Soundtex Akustik Kumaş Kullanım Alanları : Ahşap akustik derzli delikli panel arkasına uygulanır.( Soundtex C 1986 SP WP )

Soundtex Akustik Kumaş Parkende Satış : Soundtex akustik kumaş ( C 1986 SP WP ) 1 Rulo 324 m² Olup, Rulo Adet Satılır.

Soundtex Akustik Kumaş Rulo Ebatları : 180 cm Rulo Enindedir. Rulo Uzunluk 180 Metredir. 1 Rulo  324  m² ‘ dir. ( Soundtex C 1986 SP WP )

Soundtex AkustikKumaş Yanmazlık : Yanmazlık ( alev almazlık sertifikaları vardır, sertifikalar bölümüne bakınız )

Soundtex Kumaş Taşıma ve Depolama : Ürün taşıma, nakliye ve stoklama hakkında aşşağıdaki şartnameyi okuyunuz.

Soundtex Teknik Şartnamesi : Tüm kamu kurumu ve resmi kurum şartnamelerine uygundur.

Not : Soundtex akustik kumaşlar, direkt güneş ışığı ve ısıya maruz bırakılmamalıdır !

Akustik keçe kumaşlar 180 cm x 180 metre uzunlukta olup, bir top ruloda 324 m² ürün bulunmaktadır. Standart olarak 00,02 mm olarak perakende ve toptan olarak satılmaktadır, dilerseniz özel üretim olarak farklı kalınlıklarda ve ebatlarda üretilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz.

Akustik Süngerlerin Güvenliği HakkındaSöz konusu Soundtex ( Soundtex C 1986 SP WP ) malzeme Turkish akustik deposunda, dik olarak muhafaza edilmekte ve her türlü uygun ortam sağlanmaktadır. Turkish akustik, söz konusu ruloları aşağıdaki sandıklarda depolanmaktadır ve konuya hassasiyetle yaklaşmaktadır. Turkish Akusti’ğin sorumluluğu, alıcının ruloları depomuzdan teslim aldıktan sonra bitmektedir ve yanlış taşıma ve depolamadan dolayı kaynaklanan olası zaiyatlar alıcıya aittir..Akustik ahşap panellerin ses emilim ve akustiği düzenlenmesinde kullanılan ithal akustik kumaştır. ( Soundtex Acoustic Fabric )

Soundtex Kumaş : Ahşap akustik panellerin arka taraf yüzlerine yapıştırılan kendinden yapışkanlı akustik keçe astar kumaş olan Soundtex C 1986 SP WP siyah kumaşlar, derzli delikli perfore ahşap panel kaplamalarda akustik düzenleme ve ses emilim için kullanılan ince kağıt kumaşlardır. Almayadan ithal edilen akustik keçe kumaşımız, üzerinde şeker kaplı partiküller bulunmaktadır, kendinden yapışkanlı olan ürünümüz bir ısıtıcı ütü yardımı ile ahşap panelin yüzeyine kolayca yapışmaktadır ve herhangi bir yapıştırıcı tutkala ihtiyaç olmamaktadır. Soundtex kumaş, teknik şartnamelere uygun olan ürünümüz rulo şeklinde satılmaktadır, 1 rulo ölçüsü 180 cm x 180 mt yani 324 m² dir.

Bu ürünü sepete eklediniz: