yılın son fırsatları

Akustik Yalıtım Bantları

Ek bilgi

Renk

Siyah

Ağırlık

0.10 Kg / Adet

Kalınlık

50 mm, 75 mm, 100 mm

Menşei

Türkiye

Boyutlar

6 mm x 50 mm x 15 mt rulo

Yoğunluk

70 kg / m³

Yanmazlık

UNI 9175:2008 M1

Paketleme Miktarı

1 paketde 10 adet var

Ses Yalıtım Bantları : Ses izolasyonunda kullanılan yalıtım bandı, alüminyum profil kenar bandları olarak bilinen elastomerik kauçuk bantlar ses izolasyonunun kenar aksesuarlarındandır. Ses izolasyon bantları fiyatları için firma fiyat listemize bakabilirsiniz. Özellikle alçıpan galvaniz veya metal profillerin yüzeye temasını kesmek ve ses geçiş kaybı sağlamak için kullanılır.

Ses Yalıtım Bantları  Ölçüleri : 50 mm ( 5 cm ) – 70 mm ( 7 cm ) – 100 mm ( 10 cm ) eninde ve 15 mt uzunlukta , boyunda üretilir

Ses Yalıtım Bantları Paket İçeriği : Yapışkanlı bant süngerler 24 adet paket  ( 360 mt ) olarak satılmaktadır. 1 Paket 24 Adet Satılır.

Ses Yalıtım Bantları  Renk çeşitleri : Siyah ( koyu andezit gri ) standart olarak satılır.

Ses Yalıtım Bantları  Kullanım Alanları :  Alçıpan bölme duvar profil arkalarına, ses geçiş kaybı için titreşim giderici olur.

Ses Yalıtım Bantları  Üretim Kalınlık : Standart 3 mm , 6 mm ve 10 mm kalınlıktadır. Özel kalınlık üretim mümkündür.

Ses Yalıtım Bantları  Yanmazlık : Alev almaz/ yanmazlık özelliği yoktur. Opsiyoneldir.

Ses Yalıtım Bantları  Yoğunluk : 15 ile 25 Kg / m³. Maksimum emilim için yüksek densite.

Akustik bantlar 5 cm – 7 cm – 10 cm x 15 mt rulolar halinde olup, paketlerinde 10 rulo ürün bulunmaktadır. Standart olarak 50 mm ve 70 mm ile 100 mm olarak perakende ve toptan olarak satılmaktadır, dilerseniz özel üretim olarak farklı kalınlıklarda ve ebatlarda üretilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz.

Akustik Süngerlerin Güvenliği HakkındaÜrünlerimiz alev yürütmez ve yanmazlık sertifikalarına sahip avrupa normlarında alev almaz / yanmazlık Firex ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1  belgelerine sahiptir. Ölü hücreli olması nedeni ile mantar ve bakteri üretmemekte anribakteriyeldir.

Ses Yalıtım Bantları : Elastomerik kauçuk sünger köpüğünden üretilen bir tarafı kendinden yapışkanlı, bantlı olan ses izolasyon bantları tüm akustik izolasyon detaylarında tamamlayıcı ürün olarak kullanılmaktadır. Akustik yalıtım bantları alçıpan profillerinin yüzeye temas eden kısmına uygulanarak iki nesne arasındaki iletkenliği ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır. Akustik ses izolasyonlarında titreşimi engellemek için kullanılan ses yalıtım bantları 1 rulosu 15 mt olup paketlerinde 10 adet bulunmaktadır.

Bu ürünü sepete eklediniz: