yılın son fırsatları

Ses İzolasyon Bantları

Ek bilgi

Renk

Siyah

Ağırlık

0.10 Kg / Adet

Menşei

Türkiye

Kalınlık

50 mm, 75 mm, 100 mm

Boyutlar

6 mm x 50 mm x 15 mt rulo

Yoğunluk

70 kg / m³

Yanmazlık

UNI 9175:2008 M1

Paketleme Miktarı

1 paketde 10 adet var

Ses İzolasyon Bantları :  Ses yalıtım uygulamalarında, alçıpan profillerin tavan, duvar ve zemin bağlantı yerlerine yapıştırılan ürün titreşim izolasyonu sağlamaktadır. firex polietilen ve kauçuk bantlar, ağ takviyeli ( örgülü ) cam ipliği takviye edilmiş akrilik esaslı yapışkan film laminasyonuna sahip niteliği ile alçıpan uygulamalarında ses yalıtım bandı olarak, mekanik tesisatlarda ve büyük ölçekli yalıtım uygulamalarında tamamlayıcı bant olarak kullanılır. Ses izolasyon bantları fiyatları için firma fiyat listemize bakabilirsiniz.Kenar bandları olarak bilinen elastomerik kauçuk bantlar ses izolasyonunun kenar aksesuarlarındandır. Ses izolasyon bantları fiyatları için firma fiyat listemize bakabilirsiniz. Özellikle alçıpan galvaniz veya metal profillerin yüzeye temasını kesmek ve ses geçiş kaybı sağlamak için kullanılır.

Ses İzolasyon Bantları  Ölçüleri : 50 mm ( 5 cm ) – 70 mm ( 7 cm ) – 100 mm ( 10 cm ) eninde ve 15 mt uzunlukta , boyunda üretilir

Ses İzolasyon Bantları Paket İçeriği : Yapışkanlı bant süngerler 24 adet paket  ( 360 mt ) olarak satılmaktadır. 1 Paket 24 Adet Satılır.

Ses İzolasyon Bantları   Renk çeşitleri : Siyah ( koyu andezit gri ) standart olarak satılır.

Ses İzolasyon Bantları  Kullanım Alanları :  Alçıpan bölme duvar profil arkalarına, ses geçiş kaybı için titreşim giderici olur.

Ses İzolasyon Bantları  Üretim Kalınlık : Standart 3 mm , 6 mm ve 10 mm kalınlıktadır. Özel kalınlık üretim mümkündür.

Ses İzolasyon Bantları Yoğunluk : 15 ile 25 Kg / m³. Maksimum emilim için yüksek densite.

Not : 30 mm olan ürün 25 – 30 mm arasıdır, 40 mm ise 35 – 40 mm arası toleranslı kalınlıklardadır.

Akustik bantlar 5 cm – 7 cm – 10 cm x 15 mt rulolar halinde olup, paketlerinde 10 rulo ürün bulunmaktadır. Standart olarak 50 mm ve 70 mm ile 100 mm olarak perakende ve toptan olarak satılmaktadır, dilerseniz özel üretim olarak farklı kalınlıklarda ve ebatlarda üretilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz.

Akustik Süngerlerin Güvenliği HakkındaÜrünlerimiz alev yürütmez ve yanmazlık sertifikalarına sahip avrupa normlarında alev almaz / yanmazlık Firex ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1  belgelerine sahiptir. Ölü hücreli olması nedeni ile mantar ve bakteri üretmemekte anribakteriyeldir.

Ses İzolasyon Bantları : Kauçuk bantlar, ağ takviyeli ( örgülü ) cam ipliği takviye edilmiş akrilik esaslı yapışkan film laminasyonuna sahip niteliği ile alçıpan uygulamalarında ses yalıtım bandı olarak, mekanik tesisatlarda ve büyük ölçekli yalıtım uygulamalarında tamamlayıcı bant olarak kullanılır. Ses yalıtımında ve izolasyonunda etkin olarak kullanılır. Bu tip bantlar ses akustik ürünlerde size kolay bir çözüm sunacaktır. Sipariş için iletişime geçiniz. Ürünlerimiz sertifikalıdır.

Bu ürünü sepete eklediniz: