yılın son fırsatları

Mantar Rulo Şilteler

Mantar Rulo Şilte
Mantar Rulo Şilte
Mantar Rulo Şilte
Mantar Rulo Şilte
Mantar Rulo Şilte

Mantar Rulo Şilteler

0 out of 5

21.000,00 33.000,00  + KDV

Temizle

Ek bilgi

Renk

Kahverengi

Ağırlık

10 kg

Menşei

İtalya

Kalınlık

2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 8 mm

Boyutlar

125 cm x 48 mt rulo

Yoğunluk

60kg M3

Yanmazlık

UNI 9175:2008 M1

Paketleme Miktarı

1 rulo / pakette 60 m² var

Mantar Rulo Şilte : Mantar cork rulo şilteler, İthal ürün olup ( rubber underlay cork ) mantar şilte fiyatları ve çeşitlerinin bulunduğu tanıtım bilgi makalesidir. Turkish cork ® Zemin parke döşeme altı arası yer taban ses yalıtım malzemeleri izolasyon şilteleri. Turkish cork ® Mantar cork, Akdeniz kıyı bölgesinde,  yani Atlantik okyanusu kıyılarındaki alanlarda mantar meşesi ağaçlarının kabuklarından elde edilen doğal bir izolasyon ürünüdür. Mantar cork  ( rubber cork ) son atmış milyon yıldır batı Akdeniz çanağında yetişen ve çok tanınmış ismiyle Turkish cork ® Mantar Meşesi ( rubber cork ) ismiyle bilinen ( Latince bilimsel ifadesi Quercus Suber )olan ağacların kabuğuna verilen isimdir. Turkish cork ® Mantar şiltesi, dünya yüzündeki eşsiz ekolojik sistemi destekleyen mantar meşesi (rubber cork) çok geniş bir ürün yelpazesi ile zengin ekonomik değerlerin oluşturanlardandır. Mantar şilte, rubber cork meşesi ormanları,  Portekiz ‘de 720.000 hektarlık sahayı kapsamaktadır. Turkish akustik web sayfamızdan mantar Şilte fiyatları öğrenebilirsiniz. Mantar şilteleri, döşeme altı yer ve şap altı ile parke altı zemin ses yalıtımı ve vibrasyonunda kullanılan akustik şilte formunda ses ve ısı yalıtım levhalarıdır. Turkish cork ® Mantar cork şilte diye bilinen bu akustik zemin ses yalıtımı levhaları, doğal ahşap ( ağaç ) kabuğundan üretilmektedir, ve son derece sağlıklı ve çevreye zarar vermeyen yeşil dostu ürünler arasındadır. Mantar levhalar, kauçuk katkılı veya klasik mantar yoğunluk olarak iki çeşite ayrılır. Rubber mantar levha veya kauçuk katkılı mantar şilte levhalardır. Turkish cork ® Bu mantar şilteler rulo şeklinde parekende satılmaktadır, 4 mm ile 10 mm arasında kalınlıklarda üretilmektedir.Düyanın heryerine bu ürünleri Toptan ihraç Turkish cork ® Mantar Cork Şilte Levha İhracat İthalat Firması etmekteyiz. Rubber mantar cork şilte / Turkish cork ® ( rubber underlay under screed ) Rubber Kauçuk Mantar Şilte: Zemin döşeme altı yer ve parke şap altlarında uygulanan mantarcork ve kauçuk rubber şilteler darbe titreşim ve vibrasyon özelliğine sahip anti bibrasyon ses izoalasyon malzemeleridir. Turkish cork ® Mantar şilte şap parke ve halı altı arası zemin ses izolasyon malzemeleri – darbe & gürültü ve titreşim kontrolü yanı sıra ısı izolasyonuda sağlar. Turkish cork ® Unutmayalım ses yalıtımında etkili olan malzemeler, ısı yalıtımında iki kat performans gösterir. Mantar rulo şilte İstanbul satış ofisi Turkish akustik firmasıdır. Rulo ve Levhalar Rulo ve Levha Mantar ; İnşaat sektöründe ve akustik izolasyonda, özellikle zemin şap parke altı ve arası uygulamalarında mükemmel ısı izolasyonu sağlayan, ses ve darbe izolasyonu özelliği üst seviyede olan mantar meşesi ağacının kabuğunun parçalara bölünmesinden sonra tekrar preslenerek dilimlenmesi ile elde edilmektedir. Stoklarımızdaki tüm mantar rulo şilteler 40 m² olup, özel ölçü isteğe bağlı üretilmektedir.

Mantar Rulo Şilte Ebadları : Kalınlık 2 mm – 3  mm  – 4 mm  – 5 mm Rulo En ve Boy : 125 cm rulo en / boy 32 mt. ( 1 Rulo 40 m² dir )

Mantar Rulo Şilte Paket Miktarı : Rulolar minimum 40 m² olarak satılır. ( 1.25 mt x 32 mt dir )

Mantar Rulo Şilte Renkleri : Doğal mantar beji ve karışık ( siyah bej ) rengi olarak standart renkte satılır.

Mantar Rulo Şilte Kullanım Alanları : Zemin titreşim darbe & gürültü kontrolü ses izolasyonlarında.

Mantar Rulo Şilte Opsiyonlar : Farklı kalınlık ve boyutlarda özel olarakta üretilir.

Mantar Rulo Şilte Yanmazlık : Parke Altı mantar şilte rulo Yanmazlık özelliği yoktur.

Mantar Rulo Şilte  Yoğunluk : 150 – 250 Kg / M³ vede her yoğunlukta  üretebilmekteyiz.

Akustik şilte ürünler 130 cm x 32 MT rulo halinde olup, paketlerinde 40 m² ürün bulunmaktadır. Yada plaka olarak dilerseniz özel üretim olarak farklı kalınlıklarda ve ebatlardada üretilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz.

Akustik Süngerlerin Güvenliği HakkındaÜrünlerimiz alev yürütmez ve yanmazlık sertifikalarına sahip avrupa normlarında alev almaz / yanmazlık Firex ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1  belgelerine sahiptir. Ölü hücreli olması nedeni ile mantar ve bakteri üretmemekte anribakteriyeldir.

Mantar Rulo Şilte :Zemin ve döşemelerde, ve özellikle parke yada halı altına uygulanan mantar şilteler ayak topuk darbe titreşim kaynaklı seslerin izolasyonunda kullanılan en etkili ve kaliteli bir ses izolasyon şiltesidir. Mantar zemin şilteleri avupadan ithal ettiğimiz bir ses yalıtım malzemesidir. darbe kontrolü ve titreşim izolasyonu için geliştirilen bu ürün ısı yalıtımındada etkisi yüksek bir mamüldür.

Bu ürünü sepete eklediniz: