yılın son fırsatları

Kontak Sünger Yapıştırıcı

Ek bilgi

Ağırlık

15 kg / Adet

Menşei

Türkiye

Boyutlar

35 cm x 24 cm x 24 cm

Yoğunluk

150 kg M³

Yanmazlık

UNI 9175:2008 M1

Paketleme Miktarı

1 paketde 1 adet var

Kontak Sünger Yapıştırıcıları : Turkish akustik firmasının Marmara bölge distribitörü olduğu ÜNİVERSAL yapıştırıcıların satışını ve pazarlamasını sağladığı yalıtım sektöründe en çok tercih edilen kontak sünger yapıştırıcı markası olan Üniversal sünger yapıştırıcı çeşitleri olan kontak sünger yapıştırıcıları avrupa standartlarına normlarda üretilmektedir. Kontak ses izolasyonu süngeri Yapıştırıcıları , kimyasal solvent bazlı kontak yapıştırıcılardır.Akustik sünger yapıştırıcıları, son derece etkili yapışma / tutunma mukavemeti sağlayan bu yapıştırıcılar ses izolasyonu sektörünün yanı sıra mobilya kaplama ve döşeme ve endüstriyel sanayiindede sıkça kullanılmaktadır. Akustik sünger yapıştırıcıların ihracatını yapan Turkish akustik, dünyanın her ülkesine akustik sünger yapıştırıcıları ve akustik süngerlerin ihraç / satış pazarlamasını yapmaktadır. Akustik sünger yapıştırıcıları genel olarak, akustik sünger yapıştırmak ve kumaş kaplı panel montajlarında, eğer tek ürün ise Kontak Yapıştırıcı Üniversal 85 veya 87 serisini veya iki ürün üst üste yapışacaksa ve tavan uygulaması olacak iseniz Turkish foam Üniversal 89 sünger yapıştırıcı serisi almanız gerekir. Akustik sünger yapıştırıcıları görsellerini ve detaylarını web sitemizden inceleyebilirsiniz. Akustik sünger yapıştırıcı fiyatlarına , web sitemizin ana sayfamızdaki fiyat listesinden ulaşabilirsiniz. Akustik sünger yapıştırıcıları , projeleriniz için toptan veya tır bazlı siparişlerinize özel proje iskontosu uygulanmaktadır.

Kontak Sünger Yapıştırıcıları Ambalaj Ölçüleri : 35 cm x 24 cm x 24 cm teneke ölçüleri ( 15 kg teneke için )

Kontak Sünger Yapıştırıcıları Ürün Sarfiyatı  :  1 kg yapıştırıcı takribi 3 m² sünger yapıştırır. ( 1 Teneke 15 kg yapıştırıcı 40 m² ile 50 m² alan yapar )

Kontak Sünger Yapıştırıcıları Ambalaj İçeriği : 3 kg – 15 kg – 225 kg ( galon – teneke – varil net ölçülerdir. )

Kontak Sünger Yapıştırıcıları Yapıştırıcısı  Renk çeşitleri : Şeffaf / Kırmızı veya  Bal Rengi . Ürün renksizdir.

Kontak Sünger Yapıştırıcıları Kullanım Alanları :  tavan duvar ve zemin  tüm süngerlerin ve yalıtım malzemelerinin montajında, yapıştırılmasında.

Kontak Sünger Yapıştırıcıları Açık Kalma Zamanı Üretim : 20 sn -15 dakika ( ortam sıcaklığına bağlı olarak değişkenlik gösterir )

Kontak Sünger Yapıştırıcıları Yanmazlık : Alev almaz /  yanmazlık özelliği vardır. Hava alan mekanlarda kullanınız.

Kontak Sünger Yapıştırıcıları  Depolama :  Açılmamış orjinal ambalajında 20ºC sıcaklıkta 1 yıl süreyle saklanabilir.

Akustik ürünümüz adet teneke kutu halinde olup, paketlerinde 1 adet ürün bulunmaktadır. Standart olarak 3 kg ve 15 kg olarak parekende ve toptan olarak satılmaktadır, dilerseniz özel üretim olarak farklı kg ve ebatlardada üretilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ofisimizle iletişime geçiniz.

Akustik Süngerlerin Güvenliği HakkındaÜrünlerimiz alev yürütmez ve yanmazlık sertifikalarına sahip avrupa normlarında alev almaz / yanmazlık Firex ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1  belgelerine sahiptir. Ölü hücreli olması nedeni ile mantar ve bakteri üretmemekte anribakteriyeldir.

Kontak Sünger Yapıştırıcısı : Üniversal solvent bazlı yapıştırıcıdır. Yanıcı değildir. Yapıştırılacak yüzeyler tozsuz, kuru ve temiz olmalıdır. Yapıştırıcı tutkalı fırça ile kullanılabileceği gibi tabanca ile püskürtülerek de kullanılır. Yapıştırıcı tek yüzeye püskürtülür birkaç dakika kuruma zamanı bitiminde, yapıştırılacak parçalar birleştirilir, yüzeyler çok emici ise yapıştırıcı iki kat sürülebilir. Sertifikalara sahip olup sertifikalar sitemizde yer almaktadır.

Bu ürünü sepete eklediniz: