yılın son fırsatları

Telefon Görüşme Kabinleri

Ek bilgi

Renk

Beyaz, Bordo, Kahverengi, Kırmızı, Mavi, Mor, Siyah, Turkuaz, Turuncu, Yeşil

Ağırlık

150 kg / adet

Menşei

Türkiye

Boyutlar

120 CM X 330 CM X 130 CM

Yoğunluk

20-25 kg M3

Yanmazlık

UNI 9175:2008 M1

Paketleme Miktarı

1 paketde 1 adet var

Telefon Görüşme Kabinleri : Akustik kumaş kaplı paneller ile kaplanan iç mekanı rengarenk zevkinize özel tasarlanmakta olup, şık ve dekoratif tasarımı ile ofislerinizde daha çok sakinliği isteyeceğiniz yenilikçi ürünlerdendir. İçerisinden kullanılan aksesuar ve elektronik aksamlar tamamen size özel üretilmektedir.

Telefon Görüşme Kabinleri Opsiyon : Modele bağlı tekli yada çiftli kapılı olarak üretilmektedir.

Telefon Görüşme Kabinleri İç Ölçü : Tekli model iç ölçü 210 cm x 260 x 190 cm civarıdır.

Telefon Görüşme Kabinleri Dış Ölçü : Tekli model dıştan dışa ölçüsü 235 cm x 280 cm x 220 cm dir.

Telefon Görüşme Kabinleri Kullanım Alanları : Ofis , işyeri ve call center, ihtiyaç duyulan hemen hemen her alanda kullanılır.

Telefon Görüşme Kabinleri Detay : Kumaş kaplı akustik paneller farklı geometrik şekillerde ve kalınlıklarda kombine üretilebilmektedir.

Telefon Görüşme Kabinleri İçerik : Kullanılan metaryaller, su kontrası, mdf, çelik ankaraj, camyünü veya yanmaz akustik sünger gibi b1 yanmazlık formunda kumaş kaplamalardır.

Telefon Görüşme Kabinleri Yalıtım : 95 kg / m3 yoğunlukta taşyünü levha & akustik camyünü levha veya 30 – 60 Dns Akustik sünger.

Telefon Görüşme Kabinleri Aksesuarlar : Masa, koltuk, sehpa veya diğer aksesuarlar isteğe bağlı olarak opsiyon olarak üretilmektedir.

Ses yalıtım kabinleri özel üretim olup, paketlerinde 1 adet bulunmaktadır.

Akustik Süngerlerin Güvenliği HakkındaÜrünlerimiz alev yürütmez ve yanmazlık sertifikalarına sahip avrupa normlarında alev almaz / yanmazlık Firex ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1  belgelerine sahiptir. Ölü hücreli olması nedeni ile mantar ve bakteri üretmemekte anribakteriyeldir.

Telefon Görüşme Kabinleri : Ofis içerisinde telefon trafiği yoğun olarak sürmektedir, ve insan sesleri adeta birbirine karışarak sağlıklı çalışma imkanını ortadan kaldırdığı için, özellikle yurt dışı telefon görüşmelerine odaklanabilmekte zorluk çekilmektedir. Acoustic office phone booth, acoustic pods kabinlerimiz istenilen renk ve aksesuarlar eklenerek zevkinize özel üretilmektedir. Dekoratif kabinler özel üretim olmasından dolayı üretimi için iletişime geçiniz.

Bu ürünü sepete eklediniz: